Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 10:20
Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood na PlayStation 4. Trailer zapowiada ekskluzywność
1681V

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood na PlayStation 4. Trailer zapowiada ekskluzywność

Sony właśnie przedstawiło Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood. Uznane produkcje Konami powracają, ale nie możecie liczyć na pełne odświeżenie. Twórcy po prostu pozwolą poznać przygody na PlayStation 4.

O powrocie marki Castlevania na PlayStation 4 pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Nie musieliśmy tym razem długo czekać na pełną prezentację gry. Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood trafi wyłącznie na PlayStation 4 już 26 października.

Castlevania. Drugi sezon serialu Netflix na świetnym zwiastunie

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood jak sama nazwa wskazuje łączy dwie, klasyczne części – Rondo of Blood i Symphony of the Night. Wydanie przygód w pakiecie to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ historie są ze sobą ściśle powiązane. Podczas wydarzeń gracze poznają historie łowcy wampirów Richtera Belmonta i syna Draculi Alucarda.

Rondo of Blood trafiło dotychczas wyłącznie do Japonii – gra jest uważana za jednego z najlepszych side-scrollerów w historii, ponieważ deweloperom udało się zaoferować kapitalne lokacje, dopracowany gameplay oraz świetnie wyważony poziom trudności. Natomiast Symphony of the Night to jedna z najlepszych produkcji w historii gatunku, która zebrała sporo pochwał w okolicach premiery, a nadal podobno potrafi zachwycić – Sony obiecuje, że obie przygody wytrzymały próbę czasu.

Nie możecie niestety liczyć na pełne odświeżenie. Opowieści są emulowane na PlayStation 4 z kilkoma aktualizacjami – gracze mogą szykować się na rozdzielczość 4K/1080p, tła o wysokiej rozdzielczości, rożne opcje renderowania (między innymi wygładzone krawędzie) oraz trofea... Z bardzo trudną platyną.

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood jeszcze dzisiaj trafi do PlayStation Store - będziecie mogli złożyć zamówienia przedpremierowe. 

Tagi: Castlevania Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood zapowiedz zwiastun