Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 09:42
Zbroja dla chłopaka. Good Loot przecenia koszulki
934V

Zbroja dla chłopaka. Good Loot przecenia koszulki

Ciuchy z gier często zaskakują pięknymi motywami, ale potrafią odstraszyć ceną. Na szczęście zawsze można wyczekać na dobrą promocję i w odpowiednim momencie odświeżyć swoją garderobę. Najnowsza oferta Good Loot może zainteresować wielu graczy.

Na 30 września w Polsce ustalono święto nazwane „Dzień Chłopaka”, które postanowiło wykorzystać Good Loot. To właśnie z tej okazji możecie nabyć koszulki z gier w lepszych cenach.

Good Loot ze Star Wars, Marvel Avengers i ATARI

Promocja trwa właśnie do 30 września, a wśród przecenionych koszulek znajdziecie ubrania na oficjalnej licencji następujących marek: Gwiezdne Wojny , Marvel, Warhammer 40 000, Warhammer Fantasy Battle, PlayStation, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Fallout 4, Tekken, Pokemon oraz Atari.

Jest to na pewno dobra okazja do odświeżenia swojej garderoby, ponieważ bez najmniejszego problemu możecie zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jednocześnie zgarniecie kilka ładnych koszulek, które kupicie za około 49,90 zł za sztukę – warto zwrócić uwagę, że niektóre sklepy przeceniają również inne gadżety.

Produkty w wyjątkowych cenach będzie można kupić w Cdp.pl, Empik.com, Grymel.pl, Konsoleigry.pl, Merlin.pl czy też Muve.pl.

Tagi: good loot koszulki promocja