Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.09.2018 16:16
CDP zwiększa portfolio wydawanych gier
1118V

CDP zwiększa portfolio wydawanych gier

CDP pozyskało do swojego portfolio wydawniczego czterech nowych partnerów. Oznacza to, że kolejne produkcje będą dostępne bez większych problemów na PC i konsolach w pudełkowej wersji.

CDP poinformowało, że nawiązało współpracę z czterema nowymi firmami. O tej z BigBen Interactive było wiadomo od pewnego czasu, a pierwszym jej owocem będzie pudełkowa wersja V-Rally 4, która pojawi się 25 września. Kolejnymi tytułami, które pojawią się na naszym rynku, będą Pro Fishing Simulator (premiera 18 października), Rollercoaster Tycoon w wersji na Switcha (listopad tego roku) oraz Sinking City (premiera w 2018).

Farming Simulator 19. Wydawca przypomina o premierze

Oprócz tego zawiązano umowę ze Studio Wildcard, dzięki czemu do dystrybucji trafi pudełkowa wersja Ark: Survival Evolved (PC oraz wszystkie konsole) oraz kolejne tytuły dewelopera, które są w produkcji, ale jeszcze ich nie ujawniono.

Trzecim partnerem jest Dovetail Games, które ostatnio wypuścił Train Sim World, a wkrótce na sklepowych półkach zobaczymy Train Simulator 2019 oraz Fishing Sim World.

Stawkę zamyka wydawnictwo Skybound założone przez Roberta Kirkmana. Ma ono prawa m.in. do pudełkowej wersji The Long Dark oraz Slime Rancher. W 2019 roku pojawią się także pudełkowe wersje Hollow Knighta oraz Death's Gambit.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bigben Interactive CDP dovetail games skybound Studio Wildcard