Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.09.2018 11:18
Devil May Cry 5 nie ucieknie od mikrotransakcji
1374V

Devil May Cry 5 nie ucieknie od mikrotransakcji

Devil May Cry 5 w ruchu wygląda fantastycznie. Capcom pokazuje, że wraca do formy i każda ich kolejna zapowiedź zbiera wokół siebie wyczekujących fanów. Jednak niektóre informacje nie każdemu będą się podobać.

Zapowiedź trybu sieciowego w Devil May Cry 5 została przyjęta, lekko mówiąc, dosyć chłodno. Capcom co prawda zapowiada już teraz, że nie ucierpi na tym rozgrywka dla jednego gracza, ale sceptyczne grono fanów serii się powiększa.

Devil May Cry 5 z trybem multiplayer!

Teraz dostają jeszcze cięższy orzech do zgryzienia. W Devil May Cry 5 będą mikrostransakcje dzięki którym będziemy mogli za prawdziwą gotówkę szybciej rozwijać naszych bohaterów. Zauważył to serwis Gamespot, który zapytał o to reżysera gry - Hideakiego Itsuno.

Dając graczom opcję kupowania czerwonych orbów, zależało nam na daniu wyboru. Jeśli chcą, mogą ciułać je grając normalnie, a jeśli są niecierpliwi, mogą zapłacić i mieć wszystko od razu. Nie będą jednak czuć presji, że muszą zapłacić. Dla nas ważne jest, by każdy mógł grać jak mu się podoba.

Nie bądźcie jednak zdziwieni tym ruchem. Mikrotransakcje w tej serii to nic nowego. Remaster Devil May Cry 4 także oferował kupowanie za kasę orbów, które służyły nam do ulepszania Nero/Dantego. Tutaj mamy więc nic innego jak kontynuację trendu.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/devil-may-cry-5-lets-you-spend-real-money-to-upgra/1100-6461972/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 pc playstation 4 xbox one