Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 21.09.2018 16:40
Fortnite zaliczył kolejny rekord. 78,3 mln graczy w sierpniu!
871V

Fortnite zaliczył kolejny rekord. 78,3 mln graczy w sierpniu!

Czy czekacie, aż wreszcie szajba dotycząca Fortnite się skończy? No to chyba sobie jeszcze poczekacie, bowiem twórcy poinformowali właśnie o kolejnym rekordzie.

Fortnite jest fenomenem branży gier - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. I choć wielu z nas może się to nie podobać, siła rażenia produkcji Epic Games cały czas rośnie.

Nintendo Switch w zestawie z Fortnite. Dostaniemy nowy bundle

Pochwalili się o tym twórcy na swojej stronie, przy okazji informacji o zbliżającym się jesiennym Skirmishu (6. sezonie e-sportowym) oraz pracą nad ulepszaniem systemu i infrastruktury:

Sierpień był jak dotąd największym miesiacem w historii Fortnite, z liczbą 78,3 milionów grających ludzi. To ujawniło słabe punkty i pozwoliło nam dokonać konkretnych poprawek w krytycznych systemach, takich jak serwery czy statystyki.

Warto nadmienić, że wynik ten dotyczy osób logujących się do gry na wszystkich platformach, również mobilnych, niemniej jednak wciąż imponuje. Wielu specjalistów wieściło rychły spadek popularności, jednak wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie ten czas i miejsce. Czy coś jest w stanie zatrzymać ten pędzący pociąg?

 

 

 

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/fall-skirmish-details

Tagi: battle royale Epic Games Fortnite