Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.09.2018 09:16
Ace Combat 7. Za preorder dostaniemy gratisowo Ace Combat 5 lub Ace Combat 6! Nowy zwiastun
1472V

Ace Combat 7. Za preorder dostaniemy gratisowo Ace Combat 5 lub Ace Combat 6! Nowy zwiastun

Ace Combat 7 wygląda wspaniale, wprawiając fanów lotnictwa w dobry nastrój. Okazuje się, że Bandai Namco ma dla miłośników samolotów jeszcze jedną wyborną wieść.

Japoński wydawca właśnie ujawnił, że każda osoba, która zamówi przedpremierowo Ace Combat 7 w wersji na PS4 otrzyma gratisowo cyfrową kopię Ace Combat 5: The Unsung War. Gracze, którzy skuszą się na preorder Ace Combat 7 na Xbox One otrzymają natomiast cyfrową wersję Ace Combat 6: Fires of Liberation. Na dokładkę posiadacze PS4, XOne i Steam, którzy złoża zamówienie przedpremierowe dostaną samolot F4-E Phantom II wraz z trzema dodatkowymi schematami malowania, do wykorzystania w Ace Combat 7.

To nie wszystkie nowości od Bandai Namco. Firma poinformowała, że w Przepustce Sezonowej znajdziemy 3 nowe myśliwce, 3 świeże miejscówki i odtwarzacz muzyki z gry. Przepustkę wyceniono na 25 dolarów.

Gracze będą mogli też kupić Ace Combat 7 w edycji Deluxe, która zawiera zawartość Przepustki Sezonowej i 8 emblematów. Taki pakiet wyceniono na 85 dolarów.

Poniżej znajdziecie nowy zwiastun Ace Combat 7, które szykuje się do nalotu na Tokyo Game Show 2018. Tytuł trafi na rynek 18 stycznia na PS4 i XOne. Gracze PC poczekają trochę dłużej - do 1 lutego.

Tagi: ace combat ace combat 5 ace combat 6 ace combat 7 Bandai Namco Project Aces