Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 16:51
Sony przypomina o kapitalnym zestawie PlayStation Plus
4871V

Sony przypomina o kapitalnym zestawie PlayStation Plus

Japońska korporacja postanowiła przypomnieć światu o atrakcjach oferowanych przez PlayStation Plus. Aktualny miesiąc jest wyjątkowo mocny dla subskrybentów, którzy mogą zapoznać się z między innymi Destiny 2.

Sony zaskoczyło graczy prezentując bardzo mocny zestaw gier z PlayStation Plus – gracze otrzymali dostęp do między innymi Destiny oraz God of War III Remastered. Firma jednak podkreśla, że darmowe tytuły to dopiero początek.

PlayStation Plus we wrześniu

PlayStation Plus oferuje również liczne zniżki – w ostatnich dniach mogliście nabyć w lepszej cenie między innymi wypakowaną edycję Persona 5 oraz Kingdom Come: Deliverance, a dodatkowo na PlayStation 4 zadebiutowały ciekawe pozycje zawierające sieciowe tryby i do zmagań multiplayer również niezbędny jest Plus.

To szybki spot podsumowujący miesiąc atrakcji dla posiadaczy japońskich sprzętów – w ubiegłym miesiącu widzieliśmy podobną reklamę, która podsumowywała dodanie trzeciej Mafii do PlayStation Plus.

Jak widać Sony chce promować swoją usługę i nie jest to raczej nic dziwnego. Od dawna czekaliśmy na tak ciekawe i znane tytuły dostępne w PS+, a nie możemy też zapomnieć o dodatkowych zniżkach, które mogą zachęcić wielu graczy do wydawania dodatkowej gotówki w PlayStation Store.

Tagi: playstation 4 playstation plus Sony trailer zwiastun