Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 17:39
Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL na kolejnym wycieku. Tym razem oficjalna prasówka
1054V

Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL na kolejnym wycieku. Tym razem oficjalna prasówka

Google nadal przygotowuje się na prezentację swoich nowych smartfonów, jednak dokładna prezentacja urządzeń trafiła już do Sieci. Fani nowoczesnych gadżetów mogą szykować się na dwa bardzo interesujące sprzęty.

Na początku października odbędzie się duże wydarzenie dla włodarzy Google. Firma przedstawi klientom nowe smartfony, które powinny zainteresować bardzo szerokie grono odbiorców. Nie musimy czekać do imprezy, by spojrzeć na urządzenia.

Prezentacja Google Pixel 3 odbędzie się 9 października. Firma wysyła zaproszenia na konferencję

W Sieci pojawiła się oficjalna prasówka Google, która powinna zostać opublikowana w przyszłym miesiącu. Dziennikarze otrzymali dokładną prezentację Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL – nie będzie to raczej wielkie zaskoczenie, ponieważ „Trójka” wygląda niczym 2 XL, a „Trójka XL” posiada charakterystyczne wcięcie.

Możemy mieć jednocześnie pewność, że sprzęt trafi do sprzedaży z licencjonowanymi pokrowcami, które powinny być dobrze znane posiadaczom Pixelów drugiej generacji, ponieważ firma już wcześniej przedstawiła podobne etui.

Grafika pozwala również spojrzeć na główną zakładkę – tutaj nie brakuje oczywiście skrótu do poczty, map, czy też YouTube'a, jednak warto zwrócić uwagę na dodanie asystenta, który znajduje się na pasku wyszukiwarki.

Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL zaoferują bezprzewodowe ładowanie, ulepszone kamery, od premiery otrzymają Androida 9 Pie, a zdaniem przecieków klienci mogą liczyć również na Snapdragona 845, Adreno 630 oraz 4GB RAM-u.

Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL na kolejnym wycieku. Tym razem oficjalna prasówka

Źródło: Twitter

Tagi: Google google pixel 3 google pixel 3 xl przeciek