Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 15:34
Metro Exodus wygląda pięknie. NVIDIA pokazuje możliwości ray tracingu na rozgrywce
1430V

Metro Exodus wygląda pięknie. NVIDIA pokazuje możliwości ray tracingu na rozgrywce

4A Games chce w pełni wykorzystać możliwości nowych kart graficznych firmy NVIDIA i Metro Exodus pozwoli nam spojrzeć na wiele dopracowanych miejscówek. Spójrzcie na materiał, który skupia się na pokazaniu ray tracingu.

Metro Exodus może okazać się jedną z najważniejszych gier przyszłego roku. Tytuł zaoferuje nie tylko wielką opowieść i ogromny świat przepełniony bestiami, ale 4A Games zamierza również zadbać o klimatyczne miejscówki.

Metro Exodus będzie ogromną i długą grą. Wydawca ma problem ze zmieszczeniem gry na płytę

Deweloperzy ściśle współpracują z inżynierami Nvidii, by mieć pewność, że trzecia przygoda w uniwersum Metro będzie wyjątkowo piękną grą. Właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na poniższy materiał, który pokazuje „nową jakość”.

Już w Kolonii odbyła się prezentacja ray tracingu w czasie rzeczywistym, ale dzisiaj otrzymaliśmy dogłębną demonstrację, która potrafi zachwycić. Gracze dzięki technologii mogą liczyć na realistyczne sceny, ale oczywiście takie przyjemności mają swoją „cenę” i pewnie tylko nieliczni fani na początku przyszłego roku zapoznają się z Metro Exodus z wykorzystaniem tej techniki.

Muszę jednocześnie zaznaczyć, że materiał z YouTube'a nie pokazuje pełnej jakości – ray tracing robi piorunujące wrażenie na żywo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus