Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.09.2018 08:16
The Last Remnant Remastered wygląda zaskakująco dobrze! Globalna data premiery i cena
1447V

The Last Remnant Remastered wygląda zaskakująco dobrze! Globalna data premiery i cena

Jedną z największych zapowiedzi Square Enix związanych z targami Tokyo Game Show 2018 jest The Last Remnant Remastered, czyli upiększona wersja taktycznego RPG-a z X360. Sprawdźmy jak rzecz prezentruje się w porównnaiu z pierwotnym wydaniem!

Można powiedzieć,że deweloperzy The Last Remnant zawalili sprawę w pierwotnym wydaniu The Last Remnant na Xbox 360, bo tytuł działał na konsoli Microsoftu z naprawdę kiepskim frameratem.

Teraz ma być oczywiście zupełnie inaczej. Square Enix pochwaliło się, jak tytuł wygląda na PS4. Dweloperzy poprawili oczywiście nie tylko framerate, ale znacznie dopracowali takie aspekty jak tekstury a nawet oświetlenie. Trzeba przyznać, że wygląda to zaskakująco dobrze i mamy tu do czynienia z konkretnym remasterem, a nie tylko konwersją, z podbitą rozdzielczością. To może się udać!

Kiedy premiera? Wiemy już, że The Last Remnant Remastered, które śmiga na Unreal Engine 4, trafi na rynek 6 grudnia (równocześnie dla rynku europejskiego, amerykańskiego i japońskiego). Tytuł został wyceniony na 20 dolarów. Skusicie się?

 

Tagi: The Last Remnant the last remnant remastered