Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 17:06
Red Dead Redemption 2 na pięknych screenach. Rockstar przedstawia miasta
5606V

Red Dead Redemption 2 na pięknych screenach. Rockstar przedstawia miasta

Rockstar przerywa milczenie prezentując nowe materiały z Red Dead Redemption 2. Firma w końcu przedstawiła miejscówki, w które wsiąkniemy na wiele długich godzin. Poznajcie szczegóły i zobaczcie świeże screeny.

26 października odbędzie się wielkie wydarzenie. Na rynku pojawi się nowa produkcja Rockstar, na którą wielu czeka od przynajmniej pięciu lat. Twórcy postanowili przedstawić dzisiaj pogranicza i miasta, do których trafimy podczas przygotowanej opowieści.,

Take-Two nie zajmuje się tworzeniem gier. Wydawca RDR 2 kreuje „najważniejsze produkty rozrywkowe na świecie”

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że podczas opowieści w Red Dead Redemption 2 trafimy do wielu ciekawych i zróżnicowanych miejsc. Autorzy chcą zapewnić graczom najbardziej rozbudowany i głęboki świat w historii gier wideo, bo właśnie na tym elemencie swoją uwagę skupili przedstawiciele studia.

Konkretne opinie dotyczące gry powinny trafić do graczy w przeciągu kilku najbliższych tygodni – Rockstar nie powinno nas długo trzymać w napięciu i ostateczne wrażenia zostaną opublikowane na kilka dni przed premierą. Wciąż czekamy na informacje dotyczące embargo.

A dzisiaj? Siadajcie, czytajcie i podziwiajcie. Kilka ładnych zdjęć, ciekawe opisy miejsc... Hype rośnie? ;)

Tak prezentują się opisy miejscówek:

  • Valentine to hałaśliwe i awanturnicze miasto w Heartlands. Odbywające się tu aukcje bydła przyciągają zewsząd kupców, ranczerów, kowbojów, szulerów, bandytów i prostytutki, którzy chcą zarobić, rozpętać piekło lub dobrze się zabawić.
  • Górnicy i ich rodziny nie mają łatwego życia w Annesburgu, gdzie od niemal wieku wydobywa się węgiel zaopatrujący tereny wzdłuż rzeki Lannahechee. Warunki pracy są podłe, płaca żałosna, a niejeden robotnik został już w szybie na zawsze.
  • Gwarne miasto Saint Denis to brama, która otwiera dostęp do olbrzymiego północnoamerykańskiego szlaku kupieckiego. To także tygiel kulturowy, w którym obok siebie żyją biznesmeni, bywalcy salonów, marynarze, robotnicy, nędzarze i złodzieje.
  • Mount Hagen to jeden z najbardziej znanych szczytów ośnieżonego łańcucha górskiego Grizzlies w Ambarino. U jego zachodniego podnóża znajduje się jezioro Isabella, a wschodniego – rzeka Beartooth Beck, którą można przeprawić się przez góry i dotrzeć do Dakoty na południu.
  • Leżące na południu Rhodes pozornie wygląda na porządne i zadbane miasto, ale jego fundamenty podkopują napięcia i korupcja, bo okolicę od lat rozdziera konflikt między dwiema rodzinami plantatorów – Braithwaite’ami i Grayami.
  • Strawberry do niedawna było zwykłym miasteczkiem drwali, aż nie zjawił się w nim nowy burmistrz – ekscentryk ze Wschodniego Wybrzeża, który ma obsesję na punkcie przekształcenia mieściny w ośrodek kulturowy dla bogatych turystów, co wzbudza u miejscowych sporo konsternacji.
  • Lagras to niewielka wioska leżąca na uboczu pośród mokradeł Bayou Nwa, w stanie Lemoyne. Jej mieszkańcy prowadzą samowystarczalne życie, parając się rybołówstwem oraz przeprowadzaniem podróżników przez tutejsze bagna.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar screenshoty