Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 13:18
Spider-Man 2 zostanie zapowiedziany w tym tygodniu? Insomniac Games opublikowało tajemniczą wiadomość
4443V

Spider-Man 2 zostanie zapowiedziany w tym tygodniu? Insomniac Games opublikowało tajemniczą wiadomość

Insomniac Games może w spokoju świętować sukces Spider-Mana, ale najwidoczniej deweloperzy nie zamierzają tracić czasu. W najnowszej przygodzie Parkera pojawiła się jednoznaczna wiadomość, która zapowiada ujawnienie nowej gry znanego studia.

Spider-Man cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Grę docenili gracze z Zachodu, ale również nową przygodą Pająka chętnie interesują się nawet gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni. To bez wątpienia jeden z największych sukcesów Insomniac Games.

Spider-Man. Szajba na exclusive'a Sony w Japonii. Gra wykupiona w sklepach

Deweloperzy wpadli na bardzo ciekawy pomysł. W Spider-Manie znajduje się coś na wzór Twittera, dzięki któremu Parker otrzymuje informacje dotyczące miasta. Podczas opowieści ten element nie został specjalnie mocno wykorzystany, ale najwidoczniej autorzy znaleźli inne zastosowanie do tego bajeru.

Najnowsza informacja brzmi następująco:

„Hej, słyszałeś, że Insomniac Games ogłoszą nową grę w przyszłym tygodniu?”

Informację opublikował niejaki „igTedPrice” - co oczywiście odwołuje się do dyrektora generalnego Insomniac Games, czyli Teda Price'a. Trudno oczywiście powiedzieć, kiedy tytuł zostanie przedstawiony, jednak jest to spora ciekawostka

Czy Insomniac Games pójdzie za ciosem? Spider-Man nie kończy wielu wątków, więc bez najmniejszego problemu autorzy mogą wspomnieć o nowej historii... Ale czy jest to odpowiedni czas? Bardziej obstawiałbym mniejszą grę – choć zaskakujące jest, że taka zajawka pojawia się w przygodzie dostępnej wyłącznie na PlayStation 4.

Spider-Man zajawka Insomniac Games

Źródło: https://www.gameinformer.com/rumor/2018/09/16/is-insomniac-teasing-a-new-game-in-spider-man

Tagi: Insomniac Games playstation 4 Sony Spider-Man