Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 13:03
Joker. Joaquin Phoenix na pierwszym zdjęciu i materiałach wideo!
2940V

Joker. Joaquin Phoenix na pierwszym zdjęciu i materiałach wideo!

Prace na planie Jokera ruszyły. Joaquin Phoenix wciela się w legendarną postać i na dobry początek możemy spojrzeć na wizerunek złoczyńcy przed „przemianą”. Zobaczcie Arthura Flecka przed tym jak założył strój największego rywala Batmana.

Joker to najnowsza produkcja w reżyserii Todda Phillipsa. Twórca w ostatnich latach stworzył między innymi trzy części „Kac Vegas”, ale teraz ma okazję wykreować zdecydowanie ambitniejszą produkcję. To właśnie Amerykanin postanowił przedstawić światu Arthura Flecka.

The Batman ze scenariuszem. Detektywistyczna historia ma pokazać nowy kierunek

Arthur Fleck był jednym z aspirujących komików, jednak nigdy nie mógł pokazać swojego całego kunsztu. Mężczyzna wraca do Gotham, by opiekować się swoją schorowaną matką i na miejscu spotyka Sophie Dumond, samotną matkę i właśnie ta relacja doprowadza bohatera do prawdziwego szaleństwa.

Joaquin Phoenix od początku filmu nie będzie mógł założyć charakterystycznego stroju Jokera, a cała opowieść jest adaptacją komiksu Batman: Zabójczy żart, za którą odpowiada Alan Moore i Brian Bolland. W tej historii złoczyńca wychodzi z Azylu Arkham i zamierza spełnić swój wielki plan – do tego celu potrzebuje komisarza Jima Gordona oraz jego córkę Barbarę.

Czy to może się udać? Dzisiaj oglądamy jedną ze scen oraz możemy spojrzeć na wizerunek samego Flecka-Jokera. Komentatorzy zauważają, że Phoenix wyraźnie bawi się rolą i jego wizja przeciwnika Batmana może okazać się wyjątkowo udana.

Więcej zdjęć z planu znajdziecie na portalu JustJared.

The Joker

Źródło: Twitter

Tagi: