Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 15:29
The Batman ze scenariuszem. Detektywistyczna historia ma pokazać nowy kierunek
1565V

The Batman ze scenariuszem. Detektywistyczna historia ma pokazać nowy kierunek

Warner Bros. ma podobno spory problem ze znalezieniem nowego Batmana, ale Matt Reeves nie zamierza czekać. Scenarzysta miał już zakończyć prace nad pierwszą wersją scenariusza, która trafi teraz do włodarzy korporacji.

Nadal nie znamy losów Batmana. Warner Bros. małymi krokami przygotowuje nowy film, jednak korporacja poszukuje teraz aktora, który będzie mógł wcielić się w Obrońcę Gotham.

Kit Harington nowym Batmanem? Warner Bros. szuka aktora, a Jon Hamm chętnie wskoczy w strój Nietoperza

Mimo to Matt Reeves nie zamierza czekać na przedstawicieli Warner Bros. Scenarzysta podobno zakończył już prace nad pierwszą wersją scenariusza i włodarze WB zajmą się sprawdzeniem historii. Informacją przedstawił Umberto Gonzales z The Wrap, który często dzieli się podobnymi smaczkami ze świata filmu.

Jednocześnie warto podkreślić, że już wcześniej Reeves zapowiadał przygotowanie zupełnie nowej historii, która będzie odbiegać od znanych nam przygód. Batman od twórcy „Wojny o planetę małp” ma przedstawić wizję „detektywistyczną”. Autor inspirował się podobno thrillerami Alfreda Hitchcocka i w swojej interpretacji chce pokazać nowe oblicze Bruce'a Wayne'a, który nie jest tylko i wyłącznie Nietoperzem, ale również świetnym detektywem.

Trudno powiedzieć, czy taka koncepcja ma szansę na sukces. To już oceni Warner Bros., jednak możecie mieć pewność, że o The Batman będzie wkrótce bardzo głośno – w końcu amerykańskie przedsiębiorstwo musi zabrać ostateczny głos na temat projektu i wybrać aktora do oczekiwanego filmu.

Źródło: https://comicbook.com/dc/2018/09/14/the-batman-script-done-matt-reeves-ben-affleck/

Tagi: batman Matt Reeves the batman