Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2018 20:32
Nintendo Switch Online. Ofertą specjalną jest... możliwość zamówienia kontrolerów NES
2744V

Nintendo Switch Online. Ofertą specjalną jest... możliwość zamówienia kontrolerów NES

Nintendo zapowiadało już wcześniej, że dla osób, które wykupią abonament Nintendo Switch Online czekać będą specjalne atrakcje. Właśnie poznaliśmy dwa pierwsze takie "bonusy"...

Niestety szału w tym miejscu nie ma (inna sprawa, że cena abonamentu Nintendo Switch Online wydaje się niska). Okazuje się, że "oferta specjalna" dla subskrybentów Nintendo Switch Online ogranicza się do możliwości zakupu... kolejnego produktu Nintendo. Dokładnie chodzi o kontrolery stylizowane na pady, z których korzystaliśmy na NES. Sprzęt kosztuje 60 dolarów (w paczce znajdziemy dwa kontrolery) i trafi na rynek w grudniu 2018 r. Gracze bez wykupionego abonamentu Switch Online nie będą mogli zamówić rzeczonego hardware'u. 

Druga specjalna oferta ekskluzywna dla subskrybentów Nintendo Switch Online to bonusowe elementy ekwipunku dla zawodników ze Splatoon 2 (Online Jersey oraz Online Squidkid V Shoes). Te wirtualne przedmioty otrzymają wszyscy gracze, którzy skuszą się na zakup 12-miesięcznego abonamentu Switch Online.

Źródło: https://www.nintendo.com/switch/online-service/special-offers/

Tagi: nes Nintendo Nintendo Switch Nintendo Switch Online switch