Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.09.2018 17:26
Nintendo Switch Online z dokładną datą premiery i cenami! Nowy termin odwołanego Directa
2923V

Nintendo Switch Online z dokładną datą premiery i cenami! Nowy termin odwołanego Directa

Posiadacze Switchów i 3DS-ów musieli obejść się smakiem w ostatnim tygodniu. Nintendo odwołało bowiem audycję Nintendo Direct w związku z silnym trzęsieniem ziemi na Hokkaido. Firma wyznaczyła już jednak nowy termin livestreama i przy okazji ujawniła detale na temat Nintendo Switch Online.

Dzień, w którym będziemy musieli zapłacić za rozgrywkę online na Switch niestety zbliża się wielkimi krokami. Płatny abonament Nintendo Switch Online ruszy 19 września w Europie. Gracze będą mogli skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego, który będzie gratisowy.

Za jeden miesiąc usługi Nintendo Switch Online zapłacimy 4 euro. Za 3 miesiące trzeba będzie wydać natomiast 8 euro a za cały rok 20 euro.

W ramach abonamentu otrzymamy dostęp nie tylko do zabawy online, ale również do opcji wykonywania backupów save'ów i do kolekcji wybranych gier z NES-a.

Ostatni Nintendo Direct miał się odbyć w zeszłym tygodniu, ale japońska firma zdecydowała się go odwołać ze względu na silne trzęsienie ziemi na wyspie Hokkaido. Nintendo wyznaczyło już nowy termin tej audycji nadawanej na żywo. Nintendo Direct obejrzymy już 13 września, o godzinie 23:59 (czasu polskiego). Nintendo zapowiedziało, że ujawni w trakcie audycji informacje na temat nadciągających gier na Switch oraz 3DS.

Tagi: Nintendo nintendo direct Nintendo Switch nitnendo switch online switch