Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2018 19:08
Assassin's Creed: Odyssey. Prace nad grą zakończone
1002V

Assassin's Creed: Odyssey. Prace nad grą zakończone

Wczoraj Ubisoft przedstawił nam szczegóły na temat Przepustki Sezonowej do Assassin's Creed: Odyssey. Okazało się, że wydawca dorzuci do niej zremasterowane Assassin's Creed III w ramach bonusa. Dziś Ubisoft ma kolejny komunikat dla fanów.

Wygląda na to, że już nic nie zagrozi wyznaczonemu terminowi premiery Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft poinformował dzisiaj, poprzez swój Twitter, że deweloperzy ukończyli już pracę nad "Odyseją", zmierzającą na PS4, XOne i PC.

Assassin's Creed: Odyssey się już "zazłociło", co oznacza, że wydawca może już zlecać tłoczenie płyt z tym tytułem a następnie rozpoczynać dostarczanie pudełek do hurtowni. Premiera gry odbędzie się zgodnie z planem 5 października.

"Mamy nadzieję, że będziecie mieć taką frajdę z grania, jak my mieliśmy z tworzenia. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, jakie ścieżki wybraliście. Wasza Odyseja zaczyna się 5 października".

Nie wiemy jeszcze, czy w dniu premiery będziemy musieli pobierać jakieś aktualizacje (znając branżowe standardy, to można się na to nastawiać). Wiadomo natomiast, że do dyspozycji graczy zostanie oddana Przepustka Sezonowa, z bogatą zawartością dodatków fabularnych, o czym więcej w tym miejscu.

Tagi: assassin's creed odyssey Ubisoft