Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.09.2018 21:51
Assassin's Creed: Odyssey. Zremasterowane Assassin's Creed III w Przepustce Sezonowej. Detale na zwiastunie
1981V

Assassin's Creed: Odyssey. Zremasterowane Assassin's Creed III w Przepustce Sezonowej. Detale na zwiastunie

Assassin's Creed: Odyssey. Ubisoft dorzuca zremasterowane Assassin's Creed III do Przepustki Sezonowej. Szczegóły na zwiastunie

Ubisoft ujawnił dzisiaj szczegóły na temat szykowanej dodatkowej zawartości do Assassin's Creed: Odyssey. Firma przedstawiła detale związane z Przepustką Sezonową gry.

Scott Philips, reżyser Assassin's Creed: Odyssey, zapowiedział dzisiaj, że dodatkowa zawartość będzie mieć charakter epizodyczny. Tytuł dorobi się dwóch dużych rozszerzeń fabularnych. Każde z nich zostanie podzielone na 3 oddzielne odcinki. Wszystkie te elementy będą częścią Przepustki Sezonowej.

Rzeczone rozszerzenia pojawią się w grudniu. W trzech pierwszych epizodach motywem przewodnim będzie historia pierwszej osoby, która korzystała z ukrytego ostrza, ikonicznej broni Asasynów. W drugiej serii epizodów zawędrujemy do Atlantydy.

Co chyba najciekawsze - osoby, które skuszą się na zakup Przepustki Sezonowej otrzymają dostęp do... zremasterowanej edycji Assassin's Creed III oraz Assassin's Creed Liberation. Już wcześniej Ubisoft wykazywał się takim gestem, gdy oferował zremasterowane Far Cry 3 dla osób, które kupiły przepustkę do Far Cry 5.

Oprócz płatnej zawartości posiadacze Assassin's Creed: Odyssey mogą spodziewać się stałego napływu darmowych aktualizacji. W grze co tydzień będą się również pojawiać wyzwania, dzięki którym zbierzemy ekskluzywny ekwipunek dla bohatera.


Tagi: Assassin's creed Assassin's Creed Odyssey przepustka sezonowa Ubisoft