Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 12:12
Berserk to tajemnicza gra Playground Games?
1754V

Berserk to tajemnicza gra Playground Games?

Playground Games przygotowuje się na premierę Forza Horizon 4, ale nie możemy zapomnieć, że deweloperzy utworzyli kolejny zespół, który pracuje nad tajnym tytułem. W Sieci pojawiły się zdjęcia sugerujące umiejscowienie wydarzeń w uniwersum Berserk.

Microsoft zdecydował się przyłączyć do swojej rodziny Playground Games, które jednocześnie utworzyło drugi zespół. Do studia dołączyło wielu utalentowanych deweloperów i formacja pracuje nad tajnym tytułem.

Forza Horizon 4 w złocie. Samochody Jamesa Bonda w grze

W lipcu Playground Games potwierdziło prace nad grą z gatunku RPG-akcji, jednak dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek konkretów dotyczących przygody. Stosowne ogłoszenie pozycji może nadejść dopiero na E3 2019 lub nawet E3 2020, ale jeden z twórców mógł przez przypadek zdradzić niespodziankę.

Conar Cross, artysta koncepcyjny z Playground Games, opublikował prace zatytułowane „The Berserk Project”. Twórca przedstawił kilka bardzo klimatycznych miejscówek i fani dość prędko połączyli zdjęcia z mangą autorstwa Kentarō Miury.

Trudno nie odnieść wrażenia, że opracowanie ogromnego tytułu w świecie Berserka byłoby strzałem w dziesiątkę – grą na pewno zainteresowaliby się gracze z Zachodu, ale również fani z Kraju Kwitnącej Wiśni nie mogliby przejść obojętnie obok tej przygody.

Nie możemy też zapomnieć o Fable – zdaniem niektórych przecieków Playground Games pracuje już nad kontynuacją tej uznanej marki.

Mateusz, dzięki za link!

Berserk Xbox

Źródło: https://gearnuke.com/berserk-xbox-one-forza-developer/

Tagi: berserk Microsoft PlayGround Games plotka Xbox One