Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 13:54
Kit Harington nowym Batmanem? Warner Bros. szuka aktora, a Jon Hamm chętnie wskoczy w strój Nietoperza
895V

Kit Harington nowym Batmanem? Warner Bros. szuka aktora, a Jon Hamm chętnie wskoczy w strój Nietoperza

Warner Bros. ma najwidoczniej spory problem z Batmanem. Korporacja ma intensywnie szukać nowego aktora, który przejmie strój superbohatera i zastąpi Bena Afflecka w roli Obrońcy Gotham. Jednym z przymierzanych do tej roli twarzy jest Jon Snow z Gry o Tron.

Batman to jeden z najważniejszych postaci w katalogu Warner Bros. i firma ma spore problemy z zadbaniem o odpowiedniego aktora. Nadal nie otrzymaliśmy ostatecznych informacji dotyczących dalszego zaangażowania w serię Bena Afflecka, jednak korporacja szuka alternatywy.

The Batman. Ben Affleck trafił na odwyk. Warner wybierze nowego aktora do roli Gacka?

Dziennikarze portalu Revenge of the Fans dotarli do bardzo ciekawych informacji. Zdaniem przecieków trwają intensywne poszukiwania aktora, który zgarnie główną rolę w nowym filmie Matta Reevesa.

Właśnie z tego powodu Warner Bros miało skontaktować się z Kitem Haringtonem, którego na pewno kojarzycie z Gry o Tron. Mężczyzna miałby wskoczyć w strój Nietoperza, więc wytwórnia miała poprosić o cyfrową wizualizację aktora w ubraniu Batmana. Zdaniem informatora Revenge of the Fans, identyczna prośba została wysłana do drugiego aktora, jednak aktualnie nie ujawniono jego nazwiska.

Nie możemy jednocześnie zapomnieć o słowach Jona Hamma, który ponownie wypowiedział się o swoim potencjalnym angażu do The Batman. Amerykanin był przymierzany do tej roli już w ubiegłym roku, jednak aktualnie nie trwają jakiekolwiek rozmowy na linii Hamm-Warner Bros. Warto jednak zaznaczyć, że główny bohater serialu „Mad Men” nie ukrywa zainteresowania taką ofertą – wszystko w tym wypadku zależy podobno od scenariusza oraz samej historii, jednak Jon jest wielki fanem komiksów.

Źródło: https://screenrant.com/batman-movie-rumor-kit-harington/

Tagi: batman film jon hamm kit harrington the batman