Roger Żochowski Roger Żochowski 29.08.2018 08:28
The Batman. Ben Affleck trafił na odwyk. Warner wybierze nowego aktora do roli Gacka?
3760V

The Batman. Ben Affleck trafił na odwyk. Warner wybierze nowego aktora do roli Gacka?

Sytuacja związana z filmem The Batman, na który czekają przecież rzesze fanów, znów się komplikuje. Wszystko przez Bena Afflecka, który ma poważne problemy.

Aktor ze względu na ogromne problemy z alkoholem, z którymi zmaga się od lat, musiał skorzystać z pomocy. Ben trafił na odwyk a na domiar złego portale plotkarskie zrobiły mu zdjęcie w tragicznym stanie. Nie tylko mentalnym ale również fizycznym. U aktora z pomocą zjawiła się nawet jego była żona - Jennifer Garner.

Nie wróży to dobrze jego roli w The Batman. Sprawa jest coraz bardziej skomplikowana, bo do telenoweli może dołączyć ubezpieczyciel. Podobno ubezpieczenie Afflecka w przypadku głównej roli w filmie ze względu na duże ryzyko (dwa odwyki w tym roku), może wynieść blisko 450 milionów dolarów!

Już wiadomo, że na takie koszty i obciążenia nie zgodzi się Warner Bros. Jak zaznaczają zachodnie media sytuacja do złudzenia przypomina perypetie innego aktora. Zanim Robert Downey Jr. został Iron Manem jego kariera aktorska ze względu na alkohol wisiała na włosku. Jak będzie z Affleckiem? Aktor wystąpił w dwóch mniejszych produkcjach Netflixa, aby zdjąć nieco presję i pokazać, że daje sobie radę, ale powrót na odwyk i niepokojące zdjęcia mogą świadczyć o tym, że w roli Batmana zobaczymy kogoś nowego, co za kulisami produkcji mówi się już otwarcie.

Tagi: Batman filmy

Nie przegap