Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 10:38
Warhammer: Chaosbane wygląda niczym Diablo
2266V

Warhammer: Chaosbane wygląda niczym Diablo. Gameplay pokazuje walkę z hordami

Francuskie ECO Software zaprezentowało nową produkcję w uniwersum Warhammera i Chaosbane powinien zaciekawić oddanych miłośników uniwersum Diablo. Twórcy kreują rozbudowanego RPG-a akcji.

Dobrych hack-n-slashy nigdy za wiele? A gdy dodamy do tego uniwersum Warhammera, to na pewno warto wziąć na celownik najnowszą produkcję studia ECO Software. Francuzi w końcu zaprezentowali pierwszy gameplay, który wygląda obiecująco.

Warhammer 40K: Inquisitor – Martyr już na konsolach. Identyczna rozdzielczość na PS4 Pro i XOne X

Rozgrywka nie jest specjalnie dynamiczna, jednak całość może okazać się interesująca dla fanów Diablo, którzy wciąż wyczekują na ruchy Blizzarda. W Warhammer: Chaosbane wcielimy się oczywiście w różnych bohaterów i będziemy przedzierać się przez rozbudowane lokacje przepełnione potworami.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy gameplay, który został ozdobiony komentarzem dewelopera. Twórca tłumaczy założenia, wspomina o kooperacji, wspomina o ekskluzywnych umiejętnościach różnych klas, ale najważniejsza jest w tym wypadku możliwość spojrzenia na oponentów i pojedynki.

Aktualnie deweloperzy nie konkretyzują daty premiery, ale Warhammer: Chaosbane ma trafić na rynek w przyszłym roku i produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EKO Software gameplay Warhammer: Chaosbane