Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 12:04
Daredevil 3 w przyszłym miesiącu
823V

Daredevil 3 w przyszłym miesiącu. Data premiery ujawniona przez Netflix Tajlandia

Netflix jeszcze oficjalnie nie potwierdził ostatecznej daty premiery wszystkich odcinków trzeciego sezonu serialu Daredevil, ale konkretną informacją podzielili się pracownicy z Tajlandii. Ekipa opublikowała zwiastun z prezentem.

Netflix pewnie w przeciągu kilku następnych dni opublikuje długi materiał zapowiadający akcję z trzeciego sezonu Daredevil. Materiał prawdopodobnie zostanie zakończony datą premiery, która została już ujawniona przez jeden z oddziałów firmy.

Wiedźmin od Netflix. Showrunnerka ucieka z Twittera, a Polka może wcielić się w Ciri

Oficjalny kanał Netflix Thailand na Twitterze zaprezentował ostatni zwiastun, w którym główny bohater spowiada się ze swoich grzechów. Film mogliście zobaczyć na naszym portalu wczoraj, jednak polski oddział platformy nie przygotował dla nas niespodzianki.

To Tajlandczycy napisali o kilka słów za dużo – ich zdaniem Daredevil 3 trafi na Netflix dokładnie 19 października. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że korporacja w przypadku tak wielkich produkcji decyduje się na jednoczesną premierę na całym świecie.

Końcówka przyszłego miesiąca to naprawdę dobry moment na poznanie nowej przygody Matta Murdocka. W sumie subskrybenci pewnie nie będą narzekać, bo zdaniem przecieków najnowsza opowieść ma być mroczniejsza od poprzednich, a główny bohater chętniej będzie wymierzał sprawiedliwość w stroju Obrońcy Hell's Kitchen.

Tagi: daredevil data premiery Netflix