Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 09:05
Wiedźmin od Netflix
5820V

Wiedźmin od Netflix. Showrunnerka ucieka z Twittera, a Polka może wcielić się w Ciri

Ekipa odpowiedzialna za serial Wiedźmin nie może się nudzić. Lauren S. Hissrich prawdopodobnie ze względu na sporą falę hejtu zrobiła sobie przerwę od Twittera, a ponadto okazuje się, że do roli Ciri jest przymierzana Polka.

Od ubiegłego tygodnia nie milkną głosy oburzenia, które pojawiły się w Sieci ze względu na plotkę dotyczącą castingu do roli Ciri w serialu Netflix. Widzowie nie kryją niezadowolenia i zdecydowali się zaatakować Lauren S. Hissrich.

Wiedźmin od Netflix może nas zaskoczyć. W rolę Ciri wcieli się przedstawicielka mniejszości etnicznej?  

Showrunnerka przez wiele tygodni dzieliła się z fanami informacjami dotyczącymi serialu, ale ostatnie wydarzenia sprawiły, że Lauren S. Hissrich postanowiła opuścić Twitter. Jest to naprawdę kiepska wiadomość, ponieważ Amerykanka chętnie dzieliła się szczegółami z prac i zdradzała konkretne ciekawostki.

Jest to na szczęście tylko przerwa, która pozwoli pisarce skupić się bardziej na pracy, jednak nie będzie dla nikogo pewnie specjalnym zaskoczeniem, że wiadomość z ubiegłego tygodnia mogła mieć spory wpływ na tę decyzję.

Jak się jednak okazuje, Netflix nie zamierza za wszelką cenę wcielić w rolę Ciri przedstawicielki mniejszości etnicznej. Jeden z obserwatorów zamieszania postanowił wspomnieć, że do roli Lwiątka z Cintry była przemierzana Polka. Nie otrzymaliśmy konkretnego nazwiska, jednak dziewczyna to 17-letnia Polka rasy białej.

Do galerii dorzuciłem kwestię Ciri i Geralta z castingów. 

Ciri casting

Tagi: lauren s. hissrich netflix serial Wiedźmin