Kacper Mądry Kacper Mądry 02.07.2018 10:53
Amy Hennig zdradza pomysły na kontynuację serii Uncharted
1938V

Amy Hennig zdradza pomysły na kontynuację serii Uncharted

Amy Hennig zdradza swoje pomysły na kontynuowaniem serii Uncharted. Jak Naughty Dog mogłoby dalej poprowadzić fabułę?

Amy Hennig, która przez dłuższy czas pracowała przy serii Uncharted jako reżyser i scenarzysta, wypowiedziała się na temat przyszłych odsłon gry. Co by chętnie zobaczyła ona w kolejnych odsłonach?

Twórca Uncharted: Zaginione Dziedzictwo odszedł z Naughty Dog

Chociaż zakończenie Uncharted 4: Kres Złodzieja zdawało się być definitywnym zakończeniem to jakiś czas później otrzymaliśmy Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Co dalej? Zdaniem Amy Hennig fabułę gry można jeszcze spokojnie rozwinąć.

Myślę, że jest sporo materiału, z którym można pracować, np. córka Drake'a - Cassie, można również stworzyć historie oparte o wspomnienia Nathana. Popatrz na Indianę Jonesa - nie ma limitu. Można przedstawić historię z starszymi bohaterami i sprawić, że zupełnie inaczej na nich spojrzymy. Możesz też cofnąć się w czasie i przedstawić bardzo młodego Nathana. Tą myślą jestem najbardziej podekscytowana, ponieważ właśnie tę historię ma przedstawić film Uncharted.

Jaką Wy byście historię przedstawili w świecie Uncharted? Osobiście najchętniej zobaczyłbym kolejne przygody Chloe Frazer lub starszą Cassie Drake. Seria aktualnie ma przerwę po zasłużonym paśmie fantastycznych ocen, ale dziwnym by było, gdyby jeszcze nie powróciła.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/07/01/amy-hennig-on-uncharted-series-future

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja