Anna Jurak Anna Jurak 25.06.2018 10:53
Team Sonic Racing - prezentacja Teamu Rose
223V

Team Sonic Racing - prezentacja Teamu Rose

Poznajemy kolejne postacie, którymi zagramy w Team Sonic Racing oraz ich auta. Oprócz Teamu Sonic i Teamu Dark, do gry trafi również Team Rose.

Team Sonic Racing to kolejne wyścigi w uniwersum Sonica, które dostarczy nam studio SEGA. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować zimą tego roku. 

Szybcy i... niebiescy. Najeżdża Team Sonic Racing!

W grze uświadczyć mamy 15 postaci z uniwersum Sonica. Do tej pory ujawnione zostały dwie drużyny, mianowicie Team Sonic i Team Dark. Teraz otrzymaliśmy wiadomość, że kolejną drużyną będzie Team Rose. Ogłoszenie miało miejsce podczas wydarzenia z okazji 27 urodzin Sonica. W skład Teamu Rose wejdzie oczywiście jego liderka Amy Rose, a pozostałe postacie to Big the Cat oraz Chao. Prezentacja gry Team Sonic Racing rozpoczyna się około 42 minuty, a fragment, który nas interesuje to 1:09:20.

Team Sonic Racing - Team Rose

Przypominamy, że w Team Sonic Racing zmierzymy się wraz przyjaciółmi w intensywnych wyścigach wieloosobowych. Będziemy współpracować jako zespół i zdobywać różne power-upy, którymi można będzie się dzielić z naszym teamem. W grze dostępna będzie opcja dostosowywania pojazdów w celu dopasowania ich  do ​naszego stylu jazdy. Czeka na nas sieciowa rozgrywka multiplayer oraz lokalny tryby kooperacji do 12 graczy na wyścig. 

Źródło: YouTube (SONICMOVIECHANNEL)

Tagi: nintendo switch pc playstation 4 Sega Sumo Digital Team Sonic Racing wideo Xbox One