Kacper Mądry Kacper Mądry 21.06.2018 15:29
Założyciele Criterion Games powracają z grami na wzór Burnouta
476V

Założyciele Criterion Games powracają z grami na wzór Burnouta

Three Fields Entertainment powracają z kolejnymi grami o destrukcji. Byli twórcy Burnouta są coraz bliżej poziomu swojego najpopularniejszego dzieła.

Three Fields Entertainment zapowiedziało dwie nowe produkcje. Co przygotowują autorzy Dangeorus Golf oraz Danger Zone?

Forza Horizon 4 będzie posiadać tryb inspirowany grą Crazy Taxi

Three Fields Entertainment zdradziło, że pracuje nad dwoma tytułami. Pierwszym z nich jest Danger Zone 2. Tytuł kontynuuje formułę pierwszej części gry, która oparta była o jeden z trybów Burnouta. Ponownie zostaniemy zatem zamknięci na planszy, gdzie przyjdzie nam wywołać jak największy karambol.

W drugiej części przyjdzie nam jednak trafić na niemieckie oraz hiszpańskie autostrady. Na graczy czekać będzie 26 poziomów, które rozgrywać będą się na 17 mapach. Pojawi się opcja driftowania oraz używania nitra. Nie zabraknie nowych pojazdów oraz bardziej skomplikowanego systemu zniszczeń.

Drugą grą przygotowywaną przez Three Fields Entertainment jest Dangerous Driving. Tytuł ma reprezentować gatunek zręcznościowych wyścigów, w których główne skrzypce ma grać szybka, niebezpieczna jazda, niszczenie przeciwników oraz doprowadzanie do ogromnych kraks. Brzmi jak Burnout, nieprawdaż?

Three Fields Entertainment, które założyli osoby tworzące niegdyś Criterion Games poinformowało, że jest to ich dotychczas najambitniejszy projekt. Dangerous Driving to powrót do gier, które ekipa uwielbia tworzyć.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-06-21-criterion-founders-reveal-two-new-games

Tagi: danger zone 2 Dangerous Driving Three Fields Entertainment