Anna Jurak Anna Jurak 18.06.2018 09:58
Starlink: Battle for Atlas na materiale z rozgrywki
437V

Starlink: Battle for Atlas na materiale z rozgrywki

Dzięki transmisji Nintendo Treehouse mogliśmy zobaczyć rozgrywkę Starlink: Battle for Atlas. Przyjrzyjcie się jak wygląda walka oraz przebudowa statku przy użyciu zabawkowego modelu.

Podczas tegorocznego E3 Ubisoft przedstawiło nam jedynie zwiastuny filmowe gry Starlink: Battle for Atlas. Natomiast podczas transmisji Nintendo Treehouse zaprezentowano już faktyczny gameplay. Przypominamy, że gra zadebiutuje 16 października tego roku. Zagramy na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch. Warto również wspomnieć, że użytkownicy Switcha uświadczą w grze ekskluzywnej postaci, którą jest Star Fox.  

Koniec Strażników Galaktyki jakich znamy

Starlink: Battle for Atlas to kosmiczny sieciowy shooter od studia Ubisoft. W grze zasiądziemy w kokpicie transformującego się statku i będziemy walczyć z przeciwnikami zarówno w przestrzeni kosmicznej jak i na powierzchniach planet. Cechą charakterystyczną tego tytułu jest integracja z kupowanymi oddzielnie, plastikowymi zabawkami, którym można ręcznie wymieniać części, a następnie przenosić owe zmiany do wirtualnego świata. Poniższy materiał z rozgrywki przedstawia również użycie wspomnianych zabawek. Do dyspozycji mamy nie tylko modele statków, ale także figurki pilotów. Z przebudowaniem statku wiąże się nie tylko zmiana jego wyglądu, ale również jego umiejętności. Możemy bowiem zamontować różnego rodzaju uzbrojenie. 

Starlink: Battle for Atlas - rozgrywka

Źródło: YouTube (Nintendo)

Tagi: e3 2018 gameplay nintendo switch pc PlayStation 4 Starlink: Battle for Atlas Ubisoft ubisoft toronto wideo Xbox One