Kacper Mądry Kacper Mądry 17.06.2018 11:46
Forza Horizon 4. Dlaczego wybrano Wielką Brytanię i jak działają pory roku?
2734V

Forza Horizon 4. Dlaczego wybrano Wielką Brytanię i jak działają pory roku?

Forza Horizon 4 ma zabrać nas do Wielkiej Brytanii. Twórcy opowiadają dlaczego zdecydowali się na ten kawałek świata oraz wyjaśniają szczegóły działania systemu pór roku.

Spora grupa graczy była przekonana, że Forza Horizon 4 zabierze nas do Japonii. Potwierdziła się jednak druga z plotek, mówiąca o Wielkiej Brytanii.

Ace Combat 7 - szczegóły o historii

Skąd pomysł, aby miejsce akcji umieścić w Wielkiej Brytanii? Autorzy z Playground Games postanowili sprawdzić, w którym z państw najlepiej sprawdzi się system pór roku. Podobno jednym z planów rzeczywiście była Japonia, jednak to Wielka Brytania oraz stolica Szkocji - Edynburg tak zachwyciła twórców, że decyzja od razu zapadła.

Playground Games chce pokazać, że Wielka Brytania nie oferuje tylko dróg wzdłuż kilometrów trawy. Autorzy chcą oddać ducha państw i przygotować mnóstwo krętych tras wypełnionych skałami, wzniesieniami oraz specyficzną architekturą. Producenci uspokajają, że charakterystyczne dla Wielkiej Brytanii małe mury utworzone z wielu kamieni będzie można niszczyć, także nie będą nas one ograniczały, jeśli zechcemy zjechać na bezdroża.

Systemu pór roku nie będzie można ręcznie kontrolować. Każdy z graczy zostanie połączony z serwerem, który będzie dbał o to, aby wszyscy w Forza Horizon 4 mieli identyczną porę dnia oraz porę roku. One zaś będą trwały tydzień i zaoferują za każdym razem inny zestaw wydarzeń.

Forza Horizon 4 - zwiastun zapowiadający

Źródło: https://www.dualshockers.com/forza-horizon-4-britain-seasons/

Tagi: forza horizon 4 pc xbox one