Daniel Stroński Daniel Stroński 11.06.2018 23:42
Assassin's Creed Odyssey - mamy zwiastun fabularny, rozgrywkę i kolekcjonerkę
992V

Assassin's Creed Odyssey - mamy zwiastun fabularny, rozgrywkę i kolekcjonerkę

Assassin's Creed Odyssey w końcu zostało pokazane z należytym przytupem. Targi E3 dostarczyły zwiastun, rozgrywkę i informacje na temat nowego Asasyna.

Koniec polegania na wyciekach. Assassin's Creed Odyssey pokazało się z każdej strony podczas konferencji Ubisoftu. Na pierwszy ogień poszedł zwiastun fabularny. W starożytnej Grecji roku 431 przed naszą erą wcielimy się we wnuka (Alexios) lub wnuczkę (Kassandra) legendarnego Leonidasa. 

Assassin's Creed Odyssey - zwiastun fabularny

Zobaczyliśmy też rozgrywkę, która w dużej mierze przypomina Assassin's Creed Origins, choć z pewnymi kluczowymi zmianami. Przede wszystkim walka zyskała aktywowane umiejętności. Do tego mamy możliwość wyboru kwestii dialogowych, a w prawym dolnym rogu ekranu pojawił się licznik przypominający stopień bycia poszukiwanym z innych gier z otwartym światem.

Assassin's Creed Odyssey - rozgrywka z komentarzem

W końcu - edycja kolekcjonerska gry i figurki. Przygotowano kilka statuetek z Alexiosem i Kassandrą, z czego dwie wyceniono na $59,99 (~216 zł) za sztukę, a trzecią - 68-centymetrowego bohatera z wyjątkowym ekwipunkiem - na powalające $749 (~2 700 zł). Pozostałe dwie statuetki (skaczącego Alexiosa i starcie bohatera z przeciwnikiem) zarezerwowane zostały odpowiednio dla kolekcjonerek Spartan Edition ($159 ~572 zł) Pantheon Edition ($219 ~788 zł) (zdjęcia w galerii poniżej). Oprócz nich najdroższe wydania zawierają steelbooka, ścieżkę dźwiękową na płycie, artbooka, mapę świata, litografię oraz zawartość cyfrową (dodatkowe misje, ekwipunek, bonusy). Premiera została zaplanowana na 5 października tego roku.

Assassin's Creed Odyssey - statuetki

 

Tagi: assassin's creed odyssey e3 2018 pc playstation 4 wideo xbox one