Kacper Mądry Kacper Mądry 07.06.2018 15:28
Topór Kratosa dostępny w The Elder Scrolls V: Skyrim
1995V

Topór Kratosa dostępny w The Elder Scrolls V: Skyrim

Lewiatan z God of War zyskał sporą popularność. Za sprawą moderów broń trafiła do The Elder Scrolls V: Skyrim.

The Elder Scrolls V: Skyrim co rusz otrzymuje modyfikacje rozwijające dzieło Bethesdy. Tym razem padło na inspirację wziętą wprost z najnowszego God of War.

Destiny 2: Porzuceni. Data premiery, nowości i cena

Lewiatan, czyli nowa broń Kratosa, zastąpiła jego Ostrza Chaosu. Pomysł na rzucany topór, który wraca do właściciela okazał się strzałem w dziesiątkę i broń już teraz od razu jest kojarzona z bohaterem God of War.

Scena moderska nie mogła nie przenieść broni do The Elder Scrolls V: Skyrim. Autor modyfikacji, Ghosu, przygotował dokładnie odtworzony model Lewiatana. Jak prezentuje się topór w świecie Skyrima zobaczycie na nagraniu poniżej.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Lewiatan z God of War

Użytkownik Akarsil przygotował również modyfikację Lewiatana. Jego wersja posiada ręcznie rysowane tekstury dzięki czemu topór prezentuje się jeszcze bardziej zjawiskowo. Jedynym minusem obu modów jest brak funkcji rzucania oraz powrotu broni do właściciela. Scena moderska w serwisie Nexus już jednak snuje plany jak wprowadzić takową funkcjonalność do Skyrima. Jest to na pewno możliwe do przygotowania, ponieważ modyfikacja Setting Sun posiadała częściowo zaimplementowany takowy system.

Modyfikacje z Lewiatanem pobierzecie z tego miejsca. Wersja z ręcznie rysowanymi teksturami znajduje się za to tutaj.

Źródło: https://www.pcgamer.com/skyrim-mod-adds-god-of-war-leviathan-axe/

Tagi: god of war pc Sony Interactive Entertainment sony santa monica