Sebastian Stadnicki Sebastian Stadnicki 04.06.2018 14:55
Pixar wyrzuca większość scenariusza Toy Story 4
647V

Pixar wyrzuca większość scenariusza Toy Story 4

Annie Potts, która powraca jako Pasterka Bo w Toy Story 4 ujawniła, że Pixar pozbył się większości oryginalnego scenariusza swojej animacji. Premiera nadal planowana jest na czerwiec 2019.

Powracająca do roli Pasterki Bo, Annie Potts wyjawiła, że zapowiedziany już w 2014 projekt Pixar, Toy Story 4 przechodzi problemy produkcyjne. Studio zadecydowało o odrzuceniu większości gotowego już scenariusza. Jednocześnie nie wpłynie to na przesunięcie zapowiedzianej na czerwiec 2019 roku premiery.

Toy Story 4 z potwierdzoną datą premiery

Problemy produkcyjne nie są czymś nowym, lecz przypadek Toy Story jest jednym z poważniejszych. Pod koniec 2017 roku projekt opuścili współautorzy - Rashida Jones i Will McCormack. Teraz Pixar zaserwował nam wielkie zmiany w scenariuszu. Mimo wszystko, wytwórnia jest przygotowana na wprowadzenie zaplanowanych zmian po zamianie okienka wydawniczego z animacją Iniemamocni 2, co przerodziło się w pierwotne przesunięcie premiery z 2018 na 2019 rok.

Potts w wywiadzie dla Radio Times wyjawiła również, że Bo Peep która została sprzedana przez rodzinę Andy'ego pomiędzy wydarzeniami Toy Story 2, a Toy Story 3 powraca i tym razem odegra dużo bardziej znaczącą rolę.

Źródło: https://screenrant.com/toy-story-4-script-delay-pixar/

Tagi: film pixar toy story