Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.06.2018 11:36
Capcom nie zapomina o Deep Down
937V

Capcom nie zapomina o Deep Down

Jak co kilkanaście miesięcy, Capcom przypomina sobie o Deep Down odnawiając rejestrację marki w urzędzie patentowym USA.

Deep Down pokazywano nam pierwszy raz jeszcze podczas ujawnienia PlayStation 4 w 2013 roku. Wtedy Capcom chwalił się nowym silnikiem graficznym Panta Rei, który miał pozwolić na stworzenie niesamowitych graficznie gier. Pierwszym przedstawicielem nowego nurtu miało być Deep Down.

Deep Down. Capcom zastrzega drugi znak towarowy

Jak wiecie, Deep Down ostatecznie nie trafiło do sprzedaży, ale też nie zostało oficjalnie skasowane. Ostatni raz grę pokazywano w 2014 roku na tokijskich targach TGS. Później deweloperzy nas zapewniali, że gra się rozwinęła i potrzebują więcej czasu. No i tyle cośmy o grze słyszeli.

Jedynymi informacjami jakie się pojawiały, to te o skasowaniu gry przeplatane z dementi ze strony Capcomu. No i oczywiście ciągłe przedłużanie rejestracji marki w urzędzie patentowym USA. Tak jak w tym wypadku. Capcom ponownie złożył wniosek o przedłużenie rejestracji i po zapewnieniu, że ma w planach coś z marką Deep Down zrobić, wniosek zaakceptowano.

Oznacza to tyle, że gra jeszcze (chyba) żyje i kiedyś coś z tego może się wykluć. Ale kiedy i co dokładnie? Tego nie wiedzą najstarsi górale. Gdy ostatni raz widzieliśmy grę, ta wyglądała tak:

Deep Down - ostatni materiał z gry

 

Tagi: Capcom deep down playstation 4 wideo