Daniel Stroński Daniel Stroński 01.06.2018 14:36
Metal Gear Survive. Dziś startuje darmowy weekend
456V

Metal Gear Survive. Dziś startuje darmowy weekend

Metal Gear Survive dostało tragicznie niskie oceny i nie jest uznawane przez fanów jako część serii Kojimy. Czy naprawdę jest aż tak źle? Tego możemy przekonać się za darmo w ten weekend.

Metal Gear Survive zostało wydane przez Konami po odejściu Hideo Kojimy i już samo to wywołało wiele kontrowersji. Mało tego, zamiast kolejnej skradanki ze Snake'iem otrzymaliśmy co-opową grę survivalową, która pełna była nieprzemyślanych decyzji. Niska ocena w naszej recenzji nie powinna więc nikogo zdziwić.

Nasza recenzja gry Metal Gear Survive (PS4)

Oczywiście niepochlebne opinie dochodzące zewsząd nie muszą oznaczać, że gra nie trafi do żadnego gracza. Jeśli więc choć trochę zainteresowani jesteście tą produkcją, od dziś do końca weekendu możecie wypróbować ją za darmo (wymagana aktywna subskrypcja PlayStation Plus). Wszelkie postępy poczynione w trialu przeniosą się do pełnej wersji, jeśli taką kupicie.

Co więcej, by uczcić 100 dni od premiery, twórcy codziennie (do 11 czerwca) rozdają 100 SV Coinów za samo zalogowanie się. 12 czerwca natomiast będzie okazja zdobyć stroje dla postaci z gry MGS 3: Snake Eater w specjalnym wydarzeniu "The Encounter 1964".

Metal Gear Survive - zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.konami.com/mg/survive/news

Tagi: Konami metal gear survive playstation 4 wideo