Anna Jurak Anna Jurak 29.05.2018 13:36
The King of Fighters All Star będzie mobilną bijatyką
231V

The King of Fighters All Star będzie mobilną bijatyką

Legendarna japońska seria bijatyk trafi na urządzenia mobilne. W The King of Fighters All Star nie braknie postaci znanych z poprzednich odsłon. Co jeszcze obiecują twórcy?

Netmarble sprowadza japońską bijatykę z serii The King of Fighters na urządzenia mobilne. Gra została zapowiedziana rok temu, jednak dopiero teraz twórcy udostępnili nowy materiał promujący z którego wynika, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych informacji. Data premiery wciąż  nie została ogłoszona. W The King of Fighters All Star zagramy zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS.

The King of Fighters XIV - aktualizacja 3.00 wprowadza spore zmiany

Zgodnie z obietnicami twórców The King of Fighters All-Star ma być mobilnym RPG akcji z łatwym sterowaniem, które umożliwi wykonanie widowiskowych umiejętności i ekscytujących combosów znanych z serii The King of Fighters. W tytule pojawią się wojownicy z poprzednich części serii, od The King of Fighters'94 do The King of Fighters XIII. Zostaną zaprezentowani w ich oryginalnej formie, bez zmian, lecz w najwyższej jakości grafice. Uświadczymy też głosów, dźwięków oraz ruchów specjalnych i kombinacji wiernych temu, co znamy z poprzednich odsłon. W The King of Fighters All-Star pojawi się także oryginalna historia i zupełnie nowe postacie. Najnowszy trailer głosi, że dnia 15 czerwca zostaną ogłoszone kolejne informacje na temat tej produkcji:

The King of Fighters All Star - zwiastun

Źródło: gematsu.com, YouTube (Netmarble Japan Inc.)

Tagi: mobile netmarble The King of Fighters All Star wideo