Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.05.2018 22:07
The Sims 4 Cztery pory roku już za miesiąc
734V

The Sims 4 Cztery pory roku już za miesiąc

Kolejny dodatek do The Sims 4, tym razem o tytule Cztery pory roku, trafi do sprzedaży już za niecały miesiąc.

Już 22 czerwca, do sprzedaży trafi kolejny dodatek do The Sims 4. Mowa tutaj o Cztery pory roku, który, jak nazwa wskazuje, wprowadza do gry pory roku, a co za tym idzie, wydarzenia związane z danym okresem w roku.

9 nowych gier w Origin Access

Jakich nowości możemy spodziewać się po dodatku?

  • Cztery zapierające dech w piersiach pory roku: Od zimowych śnieżyc po letni skwar – pory roku będą wpływać w unikatowy sposób na każdy ze światów.
  • Zajęcia sezonowe: Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie.
  • Kalendarz i obchodzenie świąt: Zaznacz w swoim kalendarzu tradycyjne święta lub twórz swoje własne! Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości.
  • Kariera ogrodnika: Rozwiń smykałkę do ogrodnictwa i zostań botanikiem lub florystą.

Do działania wymagana będzie gra The Sims 4 wraz z najnowszymi aktualizacjami. DLC możecie kupić już teraz w cenie 139,90 zł i w podobnej cenie gra trafi do sprzedaży w pudełkach. Poniżej oficjalny zwiastun dodatku.

The Sims: Cztery pory roku - oficjalny zwiastun

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Electronic Arts maxis pc the sims 4 The Sims 4 Cztery pory roku wideo

Nie przegap