Anna Jurak Anna Jurak 22.05.2018 12:17
Sword Art Online VR: Lovely Honey Days - mobilne słodkie życie z Asuną
1269V

Sword Art Online VR: Lovely Honey Days - mobilne słodkie życie z Asuną

Sword Art Online VR: Lovely Honey Days będzie grą mobilną, która umożliwi nam spędzanie czasu wraz z wirtualną Asuną. 

Dokładnie trzy miesiące temu informowaliśmy Was o nowej mobilnej odsłonie SAO. Na horyzoncie maluje się jednak kolejna produkcja. Sword Art Online VR: Lovely Honey Days ma trafić na smartfony jeszcze w tym roku. Zagramy zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS

Sword Art Online: Integral Factor zapowiedziany!

Nad Sword Art Online VR: Lovely Honey Days pracuje Bandai Namco. Cytując twórców będzie to "przygoda z wirtualną rzeczywistością, w której możesz cieszyć się słodkim życiem z Asuną". Gra będzie ukazywała się epizodami. Pierwszy odcinek będzie dostępny za darmo, za kolejne będzie już trzeba zapłacić. W planach jest produkcja siedmiu epizodów. W grze wcielimy się w Kirito i będziemy mogli komunikować sie z Asuną poprzez pisanie:

 

Zgodnie ze słowami twórców czekają na nas różne misje do wykonania. Wraz z Asuną trafimy w różnorakie scenerie takie jak plaża czy gorące źródła, a Asuna będzie się przed nami prezentować w różnorakich strojach oraz pozach. Dostępny będzie tryb fotograficzny, który umożliwi uwiecznienie każdej spędzonej wspólnie z Asuną chwili. Hasłem przewodnim aplikacji zdaje się być zdanie "Z Asuną - gdziekolwiek i kiedykolwiek". Przyjrzyjcie się bliżej screenom z gry, które znajdziecie w galerii poniżej:

Źródło: prereg.bn-ent.net, gematsu.com

Tagi: Bandai Namco galeria mobile Sword Art Online Sword Art Online VR: Lovely Honey Days