Kacper Mądry Kacper Mądry 17.05.2018 17:06
Green Hell. Polskie studio tworzy grę przetrwaniu w amazońskiej dżungli
691V

Green Hell. Polskie studio tworzy grę przetrwaniu w amazońskiej dżungli

Polska branża growa rośnie w oczach. Młode studio Creepy Jar ujawniło swój pierwszy projekt.

Nadchodzi kolejny reprezentant gatunku surwiwali. Polskie Green Hell zabierze nas do amazońskiej dżungli.

RAGE 2 bez lootboksów, ale ze wsparciem popremierowym

Kim są Creepy Jar? To nowe polskie studio, które aktualnie składa się z byłych pracowników Techlandu oraz Flying Wild Hog. Na ich koncie są takie gry jak Dying Light, Sniper Ghost Warrior 2 czy Dead Island.

Green Hell - zwiastun zapowiadający

Gra Green Hell to symulator przetrwania w otwartym do eksploracji środowisku lasów deszczowych Amazonii. Zadaniem gracza jest przeżyć w trudnym położeniu. Aby tego dokonać musi nauczyć się technik przetrwania oraz zarządzania dostępnymi zasobami. Gra stara się jak najwierniej odzwierciedlić warunki panujące w dżungli amazońskiej, a gracz będzie musiał zmierzyć się z własnymi słabościami i stawić czoła zagrożeniom takim jak: głód, pragnienie, zmęczenie, ataki dzikich zwierząt, choroby tropikalne oraz walka z własną psychiką.

Green Hell - dwadzieścia minut rozgrywki

Powyższy zapis rozgrywki pozwala zapoznać się z podstawami gry. To co może aktualnie niepokoić to słaby stan techniczny gry. Green Hell na swoim oficjalnym materiale działa dość ciężko i nie raz klatki spadają do niskich wartości. Pamiętajmy jednak, że przed grą jeszcze sporo zmian. Tytuł w tegoroczne lato trafi na Steamie do usługi wczesnego dostępu.

Tagi: Creepy Jar Green Hell pc