Kacper Mądry Kacper Mądry 10.05.2018 18:29
Szkło hartowane na ekran zdradza wygląd nowego iPhona
527V

Szkło hartowane na ekran zdradza wygląd nowego iPhona

Jakiś czas temu pisaliśmy o producentach akcesoriów, którzy zdradzali informacje o nowym iPhonie. Teraz jeden z nich zaprezentował... gotowy do sprzedaży produkt.

Firma Olixar zajmuje się przygotowywaniem akcesoriów do smartfonów. Dziś producent zaprezentował nowy model szkła hartowanego.

HTC reklamowało U12+ zdjęciami części iPhona 6

Nowe szkło hartowane nie wzbudzałoby, aż takiej sensacji gdyby nie to, że jest przeznaczone ono do telefonu, o którego wyglądzie spekulują wszyscy. Nowy iPhone SE jest tajemnicą, którą próbują rozwikłać osoby zainteresowane sprzętem Apple.

iphone se2

Część osób spekuluje, ze nowy model iPhona SE będzie identyczny jak poprzedni, a jedyną różnicą stanie się mocniejszy procesor. Inni wróżą dodanie kilku usprawnień jak bezprzewodowe ładowanie, a jeszcze inna grupa uważa, że telefon będzie znacznie różnił się od poprzednika.

iphone se2
Szkło przyrównane do pierwszego modelu iPhona SE

Po dzisiejszej informacji wydaje się, że to ta trzecia grupa jest najbliższa prawdy. Opublikowane zdjęcia nowego szkła hartowanego wskazują na bezramkowy ekran oraz wycięcie w jego górnej części. Takie rozwiązanie może wskazywać na zastosowanie Face ID do odblokowywania telefonu za pomocą twarzy. Brak tutaj wycięcia na przycisk home z skanerem linii papilarnych.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/iPhone-SE-2-images-leak-design_id104821

Tagi: apple iphone se2