Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 16:41
Legendarny piłkarz twarzą nowej nacji w World of Tanks
835V

Legendarny piłkarz twarzą nowej nacji w World of Tanks

World of Tanks jest wciąż regularnie rozwijane przez Wargaming pomimo 8 lat na karku. Nowa aktualizacja oznaczona numerkiem 1.0.1 wprowadza wiele nowości.

World of Tanks jest dziś jedną z najpopularniejszych gier, choć od premiery minęło 8 lat. Odkąd Wargaming wypuścił konwersję na konsole tytuł otrzymuje coraz to ciekawsze dodatki.

World of Tanks. Majowe wydarzenie i radzieckie czołgi

2 maja ukazała się nowa aktualizacja do gry World of Tanks. Wprowadza ona kilka ważnych zmian. Po pierwsze dodano nowy tryb gry - "Linia Frontu" - dostępny jedynie w ramach wydarzenia trwającego cztery tygodnie. Polega on na zniszczeniu trzech wielkokalibrowych dział przez dwa 30-osobowe zespoły.  Następną rzeczą jest nowy system kupowania pocisków premium i materiałów eksploatacyjnych. Dotychczas można było je kupować za złoto, które nabywaliśmy za realne pieniądze. Od teraz będą dostępne wyłącznie za kredyty w grze.

Najważniejszym elementem aktualizacji jest jednak przywrócenie mapy Prowincja oraz wprowadzenie nowej, włoskiej nacji do gry. Włochy będą składać się z 11 czołgów, z czego te mające poziom VIII-X mają na wyposażeniu nowy system automatycznego przeładowania. Oprócz tego dysponują one dobrą mobilność, niezłe możliwości opuszczenia działa i przyzwoitą siłę ognia. Ciekawostką jest fakt, że dowódcą włoskiej załogi został Gianluigi "Gigi" Buffon - bramkarz Juventusu Turyn występujący w nim nieprzerwanie od 2001 roku.

Przetrwanie w świecie odważnych nie jest łatwe, gdyż zawsze stoją przed Tobą nowe wyzwania, które mogą Cię powalić. Ale za to koledzy z drużyny są gotowi Cię wesprzeć, a posiadanie kilku czołgów do dyspozycji czyni życie odrobinę łatwiejszym. Jeśli czujecie się na to gotowi, dołączcie do mnie w World of Tanks!

World of Tanks - materiał z Gianluigim Buffonem

 

 

 

Źródło: Youtube (World of Tanks Polska)

Tagi: wargaming World of Tanks