Anna Jurak Anna Jurak 30.04.2018 09:33
Donkey Kong Country: Tropical Freeze - Funky Kong w akcji
228V

Donkey Kong Country: Tropical Freeze - Funky Kong w akcji

Program Nintendo Minute potrafi zaskoczyć. Tym razem prowadzący przebrali się za goryle i w tych strojach sprawdzali jak radzi sobie nowa postać, czyli Funky Kong.

Nintendo skupiło się bardzo na kwestii "modowej" w najnowszym odcinku programu Nintendo Minute. Sprawdzając postać Funky Konga, prowadzący nie tylko przyznali, że postać w grze ubrana jest w modny strój, ale również zadbali o swój własny wygląd. Mianowicie przebrali się za goryle, na planie towarzyszyły im też banany, a nawet joy-cony w ich Switchu były żółte - w nawiązaniu do owych bananów.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze - Switch vs WiiU

Sprawdzony został Funky mode, czyli tryb z użyciem postaci Funky Konga. Na poniższym materiale możecie zobaczyć jak prowadzący próbują swoich sił w speedrunie. Ich zdaniem Funky Kong idealnie nada się do tego celu i dzięki jego specjalnym umiejętnościom dostarczy graczom nowych wrażeń podczas pośpiesznego przechodzenia poziomów.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze - Funky Kong gameplay

Przypominamy, że owe umiejętności Funky Konga to:

  • posiadanie deski surfingowej, dzięki której możemy poruszać się po kolcach, również tych umieszczonych na przeciwnikach
  • hover move, czyli umiejętność zawiśnięcia w powietrzu
  • podwójny skok
  • 5 serc
  • oddychanie pod wodą

Źródło: YouTube (Nintendo)

Tagi: donkey kong country: tropical freeze Nintendo nintendo Switch wideo