Daniel Stroński Daniel Stroński 27.04.2018 15:45
World of Tanks. Majowe wydarzenie i radzieckie czołgi
330V

World of Tanks. Majowe wydarzenie i radzieckie czołgi

World of Tanks w konsolowej wersji stara się przyciągnąć graczy nowymi czołgami od "Matuszki Rosji". Co dostaniemy na PS4 i XOne?

World of Tanks to wciąż jedna z najpopularniejszych gier free-to-play, a od 2016 roku jest dostępna na PlayStation 4. Od czasu naszej recenzji sporo się zmieniło, ale wciąż jest to tytuł warty uwagi.

Nasza recenzja: World of Tanks (PS4)

World of Tanks w trakcie maja pozwoli graczom zdobywać nagrody - od czasowego konta Premium i operacji wzmocnienia po niezwykle potężne czołgi Premium. Od przyszłego wtorku, 1 maja, po skończonej potyczce w trybie wieloosobowym pierwsza piątka graczy otrzyma specjalne punkty. Wymienimy je na nagrody, które z biegiem dni mają być coraz bardziej atrakcyjne. Z wydarzeniem tym związany jest powrót średniego czołgu radzieckiego Motherland, który dostaną gracze z sumą 1,000 punków na swoim koncie.

Co znajdziemy wśród reszty nagród? Czołgi T-29, T-50-2 i wybuchowy ISU-122S, Srebro, operacje wzmocnienia PD oraz czasowe konta Premium. Mało tego, od 1 maja do zdobycia będzie Guardian STG z nowym bohaterem prosto z kart komiksów od Dark Horse Comics, co jest zapowiedzią komiksu World of Tanks: Citadel pisanego przez Gartha Ennia (Kaznodzieja, Punisher) i planowanego na 9 maja.

Majowe wydarzenie nie kończy się na tym. Dochodzi nowa mapa Nomonhan bazująca na pancernych bitwach nad rzeką Chałchin-Goł, w których Związek Radziecki mierzył się z Japonią. Gracze będą mieli możliwość polowania na radzieckie czołgi, by zdobyć wzmocnienie umożliwiające uzyskiwanie podwójnej ilości Srebra dzięki operacji "Zablokuj cel: czołgi radzieckie". Odwracając sytuację, operacja "Radzieckie drapieżniki" pozwala graczom na szukanie i niszczenie wrogów za pomocą sowieckich maszyn, a zniszczenie 500 czołgów owocuje zdobyciem medalu radzieckiego patrioty. Oba te wydarzenia będą rozgrywały się od 1 do 27 maja i stanowią dodatkową zachętę na zbieranie punktów.

World of Tanks - zwiastun

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dlc dodatek dodatki playstation 4 wargaming World of Tanks