Kacper Mądry Kacper Mądry 26.04.2018 18:43
Shadow of the Tomb Raider - nowy wygląd Lary, znamy wydania gry
1627V

Shadow of the Tomb Raider - nowy wygląd Lary, znamy wydania gry

Lara Croft w najnowszej odsłonie Shadow of the Tomb Raider ponownie otrzyma lekko zmieniony wygląd. Bohaterka nie jest już dziewczyną z pierwszej części rebootu.

Lara Croft w momencie restartu marki Tomb Raider otrzymała nowy wygląd. Zdaje się, że bohaterka w Shadow of the Tomb Raider również otrzyma nowy design.

Shadow of the Tomb Raider - fabuła, data premiery, wymagania

Reboot marki Tomb Raider powitał nas młodą wersją Lary Croft. Bohaterka dopiero rozpoczynała swoje przygody i jeszcze wtedy nie wiedziała co czeka ją w najbliższych latach. Model postaci prezentował zdecydowanie młodszą osobę.

tomb raider
Tomb Raider

Rysy twarzy Lary Croft w kolejnej odsłonie jej przygód, Rise of the Tomb Raider, stały się ostrzejsze. Przygoda na wyspie Yamatai zmieniła bohaterkę, która stała się bardziej doświadczona i zacięta w boju.

Rise of the tomb raider
Rise of the Tomb Raider

Okładka magazynu JeuxVideo zdradza najnowszy wygląd bohaterki. Lara Croft ponownie otrzymuje nowy design. Tym razem twarz najpopularniejszej kobiety w grach wideo jest bardziej dojrzała. Bohaterka zaczyna przypominać swój odpowiednik przed restartem serii. Wydaje się także, że postać jest delikatnie bardziej umięśniona.

Shadow of the tomb raider
Shadow of the Tomb Raider

Dodatkowo, pojawiły się nowe informacje o dawnych przyjaciołach Lary. Sam, Reyes oraz Jonah, którzy razem z Larą starali się uciec z wyspy Yamatai prawdopodobnie dołączą do bohaterki w Shadow of the Tomb Raider. Twórcy zapowiadają, że najnowsza przygoda bohaterki pokaże moment, w którym staje się ona "Tomb Raider".

Poznaliśmy również nowe informacje na temat wydań gry. Gra będzie dostępna w kilku wersjach:

  • Standard Edition (pudełkowe wydanie)
  • Croft Edition (pudełkowe wydanie)
  • Digital Croft Edition (cyfrowe wydanie)
  • Digital Deluxe Edition (cyfrowe wydanie)
  • Collectors Edition (pudełkowe wydanie)
  • Steelbook

shadow of the tomb raider

Nie wiemy jaka dodatkowa zawartość znajdzie się w edycji Deluxe oraz Croft. Wersja Collectors Edition zdaje się zawierać grę na płycie, figurkę, wirtualne przedmioty w grze oraz ścieżkę dźwiękową.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/shadow-of-the-tomb-raider-new-render-info.38746/

Tagi: Eidos Montreal playstation 4 Shadow of the Tomb Raider square enix