Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 15:30
T-Mobile oferuje nielimitowany internet domowy w zestawie z PlayStation 4
743V

T-Mobile oferuje nielimitowany internet domowy w zestawie z PlayStation 4

T-Mobile przygotowało ofertę skierowaną do osób, które planują w najbliższym czasie zakupić PlayStation 4. Wybierając ofertę Nielimitowany Internet Domowy możemy zdecydować się na dobranie do zestawu konsoli Sony.

T-Mobile wyciąga rękę do graczy i oferuje nową ofertę domowego internetu. Nielimitowany Internet Domowy dostępny jest od teraz w zestawie z konsolą PlayStation 4.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro w przedsprzedaży na Gearbest

Jeśli do tej pory nie przeszliście na aktualną generację konsol to T-Mobile ma dla Was ofertę, która może zmienić takowy stan rzeczy. W ofercie firmy od pewnego czasu dostępny jest Nielimitowany Internet Domowy, który charakteryzuje się tym, że w przeciwieństwie do wielu innych tego typu umów nie powoduje spadku prędkości przy nadmiernym korzystaniu z łącza lub po przekroczeniu danego limitu danych. W czasach gdy gry ważą nawet po 80GB, ważne jest, aby w naszym łączu nie uruchamiał się tak nielubiany "lejek" zmniejszający prędkość.

Oferta Nielimitowany Internet Domowy umożliwia zakup abonamentu, w ramach którego oprócz internetu otrzymamy:

  • Router Huawei B529 (pobieranie danych do 300 Mb/s, 1 port LAN/WLAN, obsługa pasma 2,4GHz/5GHz),
  • PlayStation 4 Slim, 
  • To Jesteś Ty!
  • Wiedza To Potęga
  • Ukryty Plan

Dostępne są dwie opcje dotyczące prędkości łącza. Za 99zł miesięcznie możemy mieć do 20Mb/s, a za 109zł - do 60Mb/s. Pierwsza opłata na start wynosiła złotówkę. Jeśli jednak jesteście zainteresowani tylko i wyłącznie nielimitowanym internetem to możecie skorzystać z oferty bez konsoli, w której stawki są zdecydowanie niższe. Za prędkość do 20Mb/s zapłacimy miesięcznie 49zł, a za możliwość pobierania do 60Mb/s przyjdzie nam płacić 59zł. Obie oferty wymagają zawarcia umowy na 24 miesiące.

T-Mobile - Nielimitowany Internet Domowy

 

Źródło: t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/nielimitowany-internet-domowy-z-ps4

Tagi: internet playstation 4 t-mobile