Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.04.2018 08:58
Battle Royale zamiast kampanii w Call of Duty: Black Ops 4
645V

Battle Royale zamiast kampanii w Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 otrzyma tryb Battle Royale, który zrobi ekipa Raven. Ma to być rekompensata za brak kampanii singlowej.

Wczoraj informowaliśmy was, że w tym roku, Call of Duty nie będzie miało kampanii dla jednego gracza. Treyarch podobno miało nie wyrobić z jej stworzeniem, gdyż zajmowało się przebudowaniem trybu dla wielu graczy oraz rozbudowaniu kampanii Zombie.

Call of Duty: Black Ops 4 będzie rewolucją? Gra może być bez kampanii singlowej

Zamiast tego, dostać mamy tryb Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4. Wczoraj napisała o tym ekipa CharlieIntel, a później potwierdziło to w kolejnych źródłach Kotaku. Za implementację tego niezwykle popularnego w tym momencie trybu rozgrywki odpowiedzialne ma być Raven Software.

Jeśli zadajecie sobie pytanie - jak ma wyglądać Batle Royale w Call of Duty: Black Ops 4, to.. odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki. Raven odpowiedzialne jest za Call of Duty Online skierowane na chiński rynek. W grze ostatnio pojawił się tryb Battle Royale, który wygląda tak:


Czy wygląda to dobrze i zachęcająco - ocenę zostawię wam.

Źródło: https://charlieintel.com/2018/04/17/rumor-raven-software-possibly-working-on-battle-royale-mode-for-black-ops-4/

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 playstation 4 Treyarch