Kacper Mądry Kacper Mądry 16.04.2018 10:47
Brutalne Yandere Simulator na nowym zwiastunie
435V

Brutalne Yandere Simulator na nowym zwiastunie

Yandere Simulator otrzymało nowy zwiastun. Autor gry przedstawia nową mechanikę, która niedługo znajdzie się w jego produkcji.

Yandere Simulator szokuje, a jednocześnie zachwyca swobodą. Gra może mieć problemy z dostaniem się na konsole, jednak PeCetowy świat przyjmie taką grę z otwartymi ramionami.

Persona 5: Dancing Star Night i Persona 3: Dancing Moon Night - przepiękne nowe zwiastuny

Yandere Simulator jest symulatorem, w którym musimy zdobyć serce naszego wybranka. "Yandere" oznacza osobę używającą skrajnej przemocy do okazywania uczuć. Gra jest aktualnie w wczesnej fazie rozwoju, ale autor udostępnia na swojej stronie klienta gry, który można pobrać za darmo. Finalna wersja Yandere Simulator będzie już płatną produkcją.

W grze trafiamy do szkoły, gdzie poznajemy naszą miłość. Będąc osobą "yandere", możemy jednak pozwolić sobie na naprawdę brutalne zachowanie. Jakaś dziewczyna rozmawia z naszym wybrankiem? Zrzućmy ją z dachu albo okaleczmy. Możemy sobie także pozwolić na wezwanie mrocznych sił, które wspomogą nas jeśli przyniesiemy im... kilka ofiar. Wierzcie mi, opisałem Yandere Simulator najłagodniej jak się da.

Yandere Simulator - zwiastun prezentujący gang

Najnowszy zwiastun (który jak na Yandere Simulator jest dość łagodny) przedstawia nową grupę postaci jaka pojawi się w grze. Przestępczy gang trafi do naszej szkoły i utrudni nam "podryw". Naszym zadaniem będzie oczywiście pozbycie się naszych "przeciwności losu" lub sprawienie, że pomogą nam oni w naszym chorym dziele.

Źródło: https://www.dualshockers.com/yandere-simulator-trailer-delinquent-gang/

Tagi: pc tinybuild Yandere Simulator YandereDev