Anna Jurak Anna Jurak 14.04.2018 10:09
The Good Life, czyli jak przemienić się w kota
334V

The Good Life, czyli jak przemienić się w kota

The Good Life to nie tylko kolorowa gra o kobiecie, która przemienia się w kota. Ta umiejętność pomoże nam w rozwikłaniu sprawy zagadkowego morderstwa.

Twórca The Good Life nie poddał się i nadal dąży do zrealizowania swojego projektu. Najnowsze udostępnione materiały z gry prezentują się obiecująco. Jeśli tytuł was zainteresuje, to możecie go wesprzeć pod tym linkiem - The Good Life Kickstarter.

Po porażce The Good Life twórca ucieka na serwis Kickstarter

Mimo kolorowej grafiki The Good Life nie jest wcale takie radosne jak mogłoby się wydawać. W grze wcielamy się w reporterkę, która trafia do dość osobliwego miasteczka. Niedługo po przybyciu znajduje ciało zamordowanej kobiety, więc postanawia odszukać zabójcę.

To czym ta gra urzeka to fakt, że mieszkańcy miasteczka po zmroku zamieniają się w koty. Jako że i my staniemy się mieszkańcem owego miasteczka, to również będzie nam dane pobiegać nocą jako kot. Tu nadarza się świetna okazja by poszukać poszlak na temat mordercy. Grę można więc podzielić na dwie części: w dzień jako człowiek rozmawiamy z mieszkańcami, by nieco się dowiedzieć, a w nocy jako kot szukamy wskazówek i rozwiązujemy zagadki.

The Good Life - rozgrywka za dnia

The Good Life - rozgrywka nocą (jako kot)

Źródło: YouTube (White Owls Inc.)

Tagi: pc the good life White Owls wideo