Kacper Mądry Kacper Mądry 13.04.2018 18:22
Underworld Ascendant. Thief i Mirror's Edge w stylu fantasy
348V

Underworld Ascendant. Thief i Mirror's Edge w stylu fantasy

Underworld Ascendant to nowa produkcja weteranów branży. Tytuł ma na siebie ciekawy pomysł.

505 Games zaprezentowało wraz OtherSide Entertainment nowy zwiastun ich nadchodzącej gry. Underworld Ascendant pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Dlaczego Call of Juarez zniknęło z cyfrowych sklepów?

Underworld Ascendant zadebiutuje w tym roku na platformę PC. Za tytuł odpowiadają osoby, które pracowały przy BioShock Infinite, System Shock oraz Thief. Gracz ma trafić do świata fantasy, w którym czyhać będzie mnóstwo niebezpieczeństw. Underworld Ascendant ma oferować pełnoprawną kampanię fabularną oraz rozgrywkę w stylu RPG akcji.

Nowy zwiastun prezentuje kilka scen z gry. Możemy tutaj zobaczyć walkę z przeciwnikami oraz eksplorację wykorzystującą bieganie po ścianach czy niszczenie obiektów. Jedyne co martwi to mała wydajność tytułu podczas niektórych scen. Tytuł już teraz można dodać do listy życzeń Steam.

Underworld Ascendant - zwiastun

Autorzy Underworld Ascendant nie bez powodu proszą o dodawanie ich produkcji do wishlisty graczy. Wydawcy mają dostęp do danych umożliwiających im obserwację zainteresowania wokół gry. Osoby, które zdecydują się dodać dany tytuł do swojej listy mogą liczyć na powiadomienie o premierze produkcji, co pozytywnie przekłada się na jej sprzedaż w dniu wydania.

Źródło: YouTube (505 Games)

Tagi: 505 Games OtherSide Entertainment pc Underworld Ascendant