Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2018 19:17
Life is Strange otrzyma własną komiksową serię
495V

Life is Strange otrzyma własną komiksową serię

Life is Strange stanie się czymś więcej niż grą i otrzyma papierowe wydanie. Znane wydawnictwo zapowiedziało stworzenie komiksu na bazie tej historii.

Life is Strange pojawiło się na rynku w 2015 roku. Epizodyczne dzieło ekipy z Dontnod zostało niesamowicie docenione przez graczy i rozeszło się w nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy. Dzięki temu Square Enix postanowiło rozwinąć uniwersum i dać zielone światło zarówno na stworzenie prequela Life is Strange: Before the Storm, jak i dla pełnoprawnej kontynuacji, która już się tworzy.

Nowe informacje o Life is Strange 2 w ciągu kilku miesięcy

Life is Strange wykroczy poza medium gier i doczeka się adaptacji w formie komiksowej miniserii składającej się z czterech tomików. Zadania podejmie się wydawnictwo Titan Comics, które w przeszłości wydało papierowe serie bazujące na Bloodborne. Nie wiemy, czy komiksowe Life is Strange będzie wiernym odzwierciedleniem historii z gry, czy może powrotem do znanego świata, ale w nieco innej perspektywie skupionej wokół odmiennych wydarzeń. Czekamy na pierwsze informacje i możliwość składania zamówień.

Źródło: https://www.dualshockers.com/life-is-strange-comic-book-series/

Tagi: Dontnod Entertainment komiks Life is strange Square Enix titan comics