Daniel Stroński Daniel Stroński 27.03.2018 15:55
Snake Pass otrzymuje darmowy tryb Arcade
283V

Snake Pass otrzymuje darmowy tryb Arcade

Snake Pass, czyli wyjątkowo oryginalne podejście do sterowania wężem, pozytywnie zaskoczyło nas w ubiegłym roku. Teraz mamy okazję, by wrócić do tej produkcji.

Snake Pass niemal dokładnie rok temu miało swoją premierę i rozkochało w sobie graczy nietypowym podejściem do "kolorowego platformera ze zwierzęcym bohaterem". Owszem, naszym zadaniem było pokonywanie platform oraz niebezpieczeństw, ale sterowanie wymagało od nas obwijania się wokół elementów otoczenia. Na szczęście - ostatecznie miało to sens, stąd też wysoka ocena w naszej recenzji.

Nasza recenzja gry Snake Pass (PS4)

Snake Pass otrzymało dziś darmową aktualizację "Arcade Mode Pack", w której znalazł się nowy tryb rozgrywki. W Arcade Mode liczy się szybkość. Im szybciej zjecie rozrzucone po planszach owoce, tym wyższy wykręcicie wynik. Tryb wykorzystuje wszystkie 15 plansz z podstawowej gry, a wynikiem możemy się pochwalić na sieciowych listach rankingowych. Jak go włączyć? Wystarczy, że w menu wyboru poziomu wybierzecie jeden z już zaliczonych w alternatywnej opcji Arcade.

Snake Pass - zapowiedź trybu Arcade

Dodatkowo zapowiedziano specjalną promocję z okazji pierwszych urodzin produkcji. Obecnie gra powinna być dostępna za połowę ceny w eShopie oraz na Steamie (do 10 kwietnia), a posiadacze konsol Sony powinni dostać podobną ofertę niebawem.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Nintendo Switch playstation 4 snake pass Sumo Digital wideo